.

.

C:EHKO Стил Сјај Спреј Трошка 1 Блесок, 250 мл./8.5 fl.оз.

C:EHKO Стил Сјај Спреј Трошка 1 Блесок, 250 мл./8.5 fl.оз.

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Да им даде на нејзината коса и целата фризура екстра сјај, секоја жена треба да ги имаат во својот арсенал C : EHKO Стил Сјај Спреј Трошка.Тоа не тежат коса надолу, не држи заедно, не се поправи фризурата, но создава атрактивна дијамантски сјај кој ја нагласува луксузот на вашиот насоки.Ќе се постигне посебен ефект ако се користи производот по боење, perming, како составни компоненти на овој спреј им помогне на враќање на косата структура, да обезбеди дополнителна исхрана, грижа и заштита на кадрици од штетните ефекти на сончева светлина.Со редовна секојдневна употреба на производот, вашата коса ќе блесне со уште поголема здрав блесок, ќе ги воодушеви другите со цврстина и густина, а исто така и задоволство вас.Погоден за сите типови коса.C : EHKO Стил Сјај Спреј Трошка 1 Блесок, 250 мл./8.5 fl.оз.Како да го користите : Спреј спреј рамномерно во текот на целата должина на косата, држејќи го шишето на растојание од најмалку 40-50 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент