.

.

О! Ореви Сушен Ананас Прстени | 24oz најголемиот Дел Торба на Свежо Слатка Дехидрирани Diced Тропски Ананас Парчиња за Snacking & Печење | Ниско ниво на Шеќер, Натриум & Холест

О! Ореви Сушен Ананас Прстени | 24oz најголемиот Дел Торба на Свежо Слатка Дехидрирани Diced Тропски Ананас

DEN 1044.00

Пристапност
Во достапна форма

ВАШИОТ ДОСТАПНИ АНАНАС ПРСТЕНИ НА ЕГЗОТИЧНИ ПРЕДЕЛИ : Искуство слатка авантура секој пат кога ќе снек на нашата прекрасна сушен ананас прстени.Товарот на вистински исхрана, овошен мирис, и незаборавен вкус со извонредно привлечна tidbits дека whisk ќе отидат на некој остров избега.ПРИРОДАТА Е ПОМОГНЕ ВО ВАРЕЊЕТО на храната & BONE ЗДРАВЈЕ : Дехидрирани ананас прстени пак оптоварување на здравствени придобивки со диетални влакна, ензими и антиоксиданси.Природно им помогне на својата енергија, да го регулира варењето, и одржување на силни коски—и сето тоа додека ги задоволува вашата слатка заб.БОГАТА, TANGY ВКУС ЗА ГОТВЕЊЕ & ПЕЧЕЊЕ : исечено на тенки, дури, chewable битови, нашите сочни замрзнување сушен ананас прстени се надополнуваат безброј кулинарски јадења и десерти.Додадете слатка, гумени длабочина на вашиот muffins, патека меша, колачи, пити, џемови, puddings и повеќе.СПАКУВАНИ ВО ПРИШТИНА, КОШЕР БЕЗБЕДНИ УСЛОВИ : Засладени и заверена кошер pareve нашите ананас е избран на врвот на свежина, diced во совршен делови, и внимателно да се сушат за да се зачува вкусот.Уживајте во хрупкави залак и живописни вкус со светлина шеќер слој.О!ОРЕВИ ЗНАЧИ ПОВЕЌЕ ЗА ЉУБОВ & ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ : Акции на вашето семејство е омилена ужинка или да даде внимателен присутна за да некој кој сака cravable вкус на сушен ананас прстени!За ваша погодност, целиот наш најголемиот дел овошје се достапни во различни торба и случајот големини.Стил : Ананас Прстени 24oz.

Главните карактеристики

Избор на клиент