.

.

RATIKY Ролери за Девојки, Момчиња, Деца, Прилагодлив Ролери Години за Возрасни Почетници со светне Тркала, 4 Големини Дете ролери Ролери

RATIKY Ролери за Девојки, Момчиња, Деца, Прилагодлив Ролери Години за Возрасни Почетници со светне Тркала, 4

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

【8 Тркала светне】Сите тркала ќе светне кога вашето дете да почне да се користи ролери скејт да скејт.На ролери се безбедни авто-генерирање на енергија тркала без батерии!. 【4 Големина Прилагодливи】ролери се достапен во 4 големини, секој со копче за да ја определите должината.Мала големина (10 C-13 C) за мали деца, Средни (13 C-3 Y) за голема дете/ Младите, и Големи димензии (3 Y-6 Y) за Младински/возрасни.Ве молиме изберете ја точната големина преку проверка на големината на табелата слики на ролери ролери. 【Тројна Заштита за Заклучување】Ratiky ролери вклучува безбедноста тока, рака и laces.Надградба на сопирачки им помогне на вашите деца да кочница, кога тие треба да се запре.Издржливи СТП тркала и високи перформанси ABEC-7 лежишта на ролери се обезбеди вашите деца можат да уживаат во мазна и течно јава. 【 Дише Материјали метри должина, бидејќи различни брендови може да имаат различни големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент