.

.

JAXBOX Гумени Удирање Торба за Деца-Самостојна Деца Удирање Торба за Вежбање Карате, Taekwondo, ММА-Непосредна Отскокнување Назад Деца Боксерска Вреќа - Идеален за Деца & В?

JAXBOX Гумени Удирање Торба за Деца-Самостојна Деца Удирање Торба за Вежбање Карате, Taekwondo, ММА-Непосредна

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

Без ракавици, нема проблем!Погоден, како и за луѓето да се опоравува од повредите/несреќи или во физичката терапија.Помогне да ја зголеми вашата детето само-доверба да му се спротивстават на нивните силеџија.Купи сега, а последните резерви.Едноставно внесе барем 15 L на вода на водата доводното и надува 3 воздушни вентили за приоритетни отпор.ДОНЕСЕ НА!.Треба подарок за некоја посебна прилика?На JAXBOX бокс удирање торба доаѓа во прекрасен подарок кутија. ????✔️ БЕЗБРОЈ ПРЕДНОСТИ на Оваа 5'3 ft бокс манекен е одличен и безбеден избор за деца 3+години, тинејџерите, млади и возрасни почетници боксери со својата мека и мазна површина. ????✔️ ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ за Разлика од тешки удирање кеси, подесување за оваа вода боксерска вреќа е бриз.Подобрување на агилност, фокус, и рамнотежа од рана возраст. ????✔️ ПОДОБРЕНИ ПЕРФОРМАНСИ Не-токсични и phthalate-бесплатно, оригиналниот JAXBOX удирање кеси се ASTM/EN71-1//ПОСТИГНЕ согласност; секоја еко-пријателски кренат удирање торба за деца поминаа 48 часа на воздухот течење тестови за да се обезбеди квалитет.Поддржани од страна на нашите 60-ден без гужва гаранција, купи оваа премија гумени удирање торба деца и возрасни слично ќе го сакам!.Подобрување на рефлекс, координација, core сила, мускулниот тонус, издржливост, и удирање техники со овој удар торба!Забавувајте се согоруваат калории и губење на телесната тежина!Користете го овој боречки вештини обука опрема за удобен пракса/обука во секое време, насекаде.Не истекува, дупки во вашиот таванот, или други комплицирани инсталирање на системи!Лесен и пренослив, место на оваа боксерска вреќа стојат во вашиот дом салата, вашата гаража или на отворено за ал фреско тренингот!Не дозволувајте вашиот фитнес чека.Даде дар на здравје!Достапен во 2 бои.????✔️ ВОЗОТ КАКО ПРО Дали имате младиот и надежен нинџа дете?Дали сте почетник боксер?На JAXBOX бокс опрема за вежбање дома гради физичка и ментална дисциплина.

Главните карактеристики

Избор на клиент