.

.

BCW 1-CUR-Р-Дебел Тековната Resealable Стрип Кеси

BCW 1-CUR-Р-Дебел Тековната Resealable Стрип Кеси

DEN 315.12

Пристапност
Во достапна форма

500 BCW тековната resealable дебели стрип кеси.Секој има една тековната стрип.Киселина-слободен безбедно складирање.Користење со BCW тековната или модерна поддршка одбори.На BCW resealable тековната возраст стрип кеси се киселина слободни, Архивски квалитет на производот направени од кристално јасна полипропилен.Овие кеси имаат обновливи селотејп лента на телото на торба така собирачот може да се свитка врвот размавта над и заклучување во стрип. 100 ракав) по Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент