.

.

Marhynchus 1/4-Инчен Воздух Чак Поставите Внатрешната Нишка Пумпа Млазницата + Пумпа Род Пневматски Алатки Гуми Inflator Додаток(1/4)

Marhynchus 1/4-Инчен Воздух Чак Поставите Внатрешната Нишка Пумпа Млазницата + Пумпа Род Пневматски Алатки Гуми

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Воздухот Чак Собата е направен од висок квалитет на метал, како гума inflator кој е издржлив и практична, силна и трајни производи за долг животен век.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : едноставен за инсталација, овие пневматски алатки се погодни за велосипеди, автомобили, мотоцикли, off-road возила, камиони, forklifts, бродови, итн.Ја подобрува возење безбедност.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова Воздух Чак колекции вклучува автомобилски гуми висок притисок воздушна пумпа млазницата и гумени двојно-адаптер чак вентил алатка.и поддржува широк апликација, лесна за користење.ГЛАВНАТА FUNTION : Пренослив, двојно адаптери се погодни за различни конектори и метал гуми инфлацијата за лесна инсталација.Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме убедени квалитетот на нашиот производ е 100% квалификувани.Спецификација : Предмет Тип : Гуми inflator додаток Функција : да се Подобри возачки безбедносни Карактеристики : Двоен адаптер се погодни за различни конектори.Материјал : Месинг Пакување Големина : Прибл. 155 x 110 x 20mm / 6.1 x 4.33 x 0.79 во Пумпа Род Дупка со Дијаметар : Прибл. 7.3 mm / 0.29 во Дијафрагмата Брз Цевки со Дијаметар : Прибл. 10мм / 0.39 во Производот Дијаметар : Прибл. 150mm / 5.91 во Пумпа Млазницата Дупка со Дијаметар : Прибл. 7.3 mm / 0.29 во Дијафрагмата Брзи Конектори Дијаметар : Прибл. 17mm / 0.67 во Производот Дијаметар : Прибл. 30мм / 1.18 во Пакет Листа : 1 x 1/4-Инчен Внатрешната Нишка Пумпа Nozzle1 x 1/4-Инчен Внатрешната Нишка Пумпа Род.

Главните карактеристики

Item Type:
Tire inflator accessory
Function:
Improve driving safety
Features:
Double adapter are suitable for different connectors.
Material:
Brass
Packing Size:
Approx. 155 x 110 x 20mm / 6.1 x 4.33 x 0.79in
Pump Rod Hole Diameter:
Approx. 7.3mm / 0.29in
Diaphragm Quick Coupling Diameter:
Approx. 10mm / 0.39in
Product Diameter:
Approx. 150mm / 5.91in
Pump Nozzle Hole Diameter:
Approx. 7.3mm / 0.29in
Diaphragm Quick Connector Diameter:
Approx. 17mm / 0.67in
Product Diameter:
Approx. 30mm / 1.18in
Package List:
1 x 1/4-Inch Internal Thread Pump Nozzle1 x 1/4-Inch Internal Thread Pump Rod :
Избор на клиент