.

.

3 Глава Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер, 110V Комерцијални Нерѓосувачки Челик Млеко се Тресат Машина 18000RMP Брзина Млеко се Тресат Првенство 60HZ со 800ml нерѓосувачки ?

3 Глава Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер, 110V Комерцијални Нерѓосувачки Челик Млеко се Тресат Машина 18000RMP

DEN 5256.00

Пристапност
Во достапна форма

Не користете вода да биде рамна на машина директно. ✤【Две Брзини】Прелива пијалаци во чаша млеко. ✤【Тоа како да го Користите】машина се однесува на безбедност на уредот.Не го мешајте тврд предмет со мешање вратило.(Ниска или висока брзина).Не overstrain во crosswise во случај на прекршување на вратило. ★Забелешка : Мора да повлечете го приклучокот, кога се чисти, одржува или преместување на машината.✤【Млеко се Тресат Машина 】Ова е нерѓосувачки челик 3 Главата Млеко се Тресат Машина Пијат Миксер.Не потопи машина во вода во случај на електричен шок.Нека не се под возраст пристап на машина.Не допирајте се префрлите или приклучок со влажна рака.Само машина за приклучоци во и млеко се тресат првенство инсталира правилно, машината не може да функционира.Ве молиме контактирајте со локалната дилери ако машината претерано не почне да вибрира.Машина не може да континуирано работа за 5 минути.Мирен, стабилен, дури, е мора да се има на многу места како што чај продавница кафулиња. ✤【Широко се Користи】Широко се користи во различни пијалоци, како што се млечни, млеко чај, овошје, чај, коктели, итн.Само машина за приклучоци во и млеко се тресат првенство инсталира правилно, машината не може да функционира.Ве молиме престане да се користи веднаш и да побарате професионален персонал за одржување.(Ниска или висока брзина).На млеко не треба да се пополни (најмалку 2/3 од млеко) се Избере соодветна брзина во однос на барањата.Ќе го користите 5 минути, а потоа запре над 2 минути за долго време се користи.Ние сме посветени на сите по-продажбата, така што купувачите можат подобро да се добијат задоволителни услуги. ✤【По продажба на Гаранција】Ако имате било какви прашања по добивањето на производ, ве молиме контактирајте ме во време и ние ќе се справи со тоа веднаш.Изберете соодветна брзина во однос на барањата.

Главните карактеристики

Избор на клиент