.

.

Smartwool Merino 150 Ракавица

Smartwool Merino 150 Ракавица

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : 87% волна, 13% најлон.Стил : ракавица.Екран осетлив на допир Компатибилен : yes.Се препорачува за Употреба : случајни.Производителот Гаранција : 2 години.На Merino 150 Ракавица ги носи нашите средината на тежина Merino мешавина ткаенина за вашите раце.Од суштинско значење за одржување на студ во заливот.Изграден така да твојот палец и индекс на прст може среќно да работат на допир.Па тие се selfie подготвени.

Главните карактеристики

Избор на клиент