.

.

FRAMORE Три Грав Микс, Конзервирана, Бела Морнарица, Пинто и Црвена Бубрезите Грав (12 Парчиња), 14 Оз, Органски, Гастрономски, Увезуваат, Автентичен италијански, Вегетари?

FRAMORE Три Грав Микс, Конзервирана, Бела Морнарица, Пинто и Црвена Бубрезите Грав (12 Парчиња), 14 Оз, Органски,

DEN 296.64

Пристапност
Во достапна форма

КВАЛИТЕТ : Framore ви носи само најдобро, и овие вистински увезува грав се со највисок квалитет.УВЕЗЕНИ : Овие автентичен италијански грав се готви и подготвени во Италија.AL DENTE : Варен до совршенство и се пакуваат во течноста што се готви во обезбедување на префинета текстура.РАЗНОВРСНА : Одлична за грав и ориз, кари, antipasti, салати, супи, чили, или таму си правевме плескавици.Се меша up!.ТРАДИЦИОНАЛЕН : за Користење на истите техники од 90 години, што процесот на нашиот грав со внимание.Грав се разноврсна, лесен за употреба, храна, создавање на совршена замена за месо, или да јадете сами од себе.FRAMORE Четири Грав Микс е произведена во Италија и подготвени според традицијата се обезбеди свеж, автентичен вкус во секое време.Варени во вода и се пакуваат во истата вода се пржат во, ние задржи сите на природни вкусови на legume и чувајте ги сите на оригиналната протеини и влакна во право, каде што треба да биде.Разноврсна, тие може да се користи во било кој број на јадења од чиле, ориз или тестенини.Ако сакате постојано al dente мешан грав, вкусни вкус, и непоколеблива квалитет, FRAMORE е тука да им служи.

Главните карактеристики

Избор на клиент