.

.

MXBAOHENG Moka Тенџере Stovetop Еспресо Кафе Создателот не ' Рѓосувачки Челик Мока Тенџере (6 Првенство Moka Тенџере)

MXBAOHENG Moka Тенџере Stovetop Еспресо Кафе Создателот не ' Рѓосувачки Челик Мока Тенџере (6 Првенство Moka

DEN 2136.00

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Измијте и исушете на инка со бел оцет и вода пред првата употреба。.Избегне судир со остри предмети во текот користат за да се избегне гребење.По употребата, што може да се мијат со мала количина на неутрални или алкална детергент, и сушен со мека крпа за одржување на мазна текстура.

Главните карактеристики

Избор на клиент