.

.

Galil Органски Печени Костени - 3.5 Оз Кеси (Пакување Од 6) - Гранатираа - Подготвени Да Јадат Грицки, Глутен Слободен, Сите Природни, Без Конзерванси - Одлично за Snacking, Печ?

Galil Органски Печени Костени - 3.5 Оз Кеси (Пакување Од 6) - Гранатираа - Подготвени Да Јадат Грицки, Глутен

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасна оган, печени костени - гранатираа & подготвени да јадат директно од чантата!.Сите Природни - USDA Органско - Non GMO - Без Конзерванси.Глутен Слободно - Вегетаријанци - Ниско Ниво На Маснотии.Голема on-the-go ужинка, за на училиште, на работа, камп и повеќе.Разноврсна состојка за готвење и печење во сите вашите омилени рецепти.Уверение Кошер.Пакет од шест, 3.5-Унца пошта (вкупно 21.0 мл).Galil Органски Печени костени се 100% органски одгледувани, рачно одбраната и оган-печено за исклучителен квалитет и вкус.Galil органски Печени костени се совршени за готвење и печење во сите на вашите омилени рецепти : супи, кутии е, колачи и торти.Најдобрите на сите тие се хранливи и да се направи брз и вкусен оброк за on-the-go!.

Главните карактеристики

Избор на клиент