.

.

Не Покажуваат Ниска Намали Чорапи за Mens и Женска Памук Секојдневен Глуждот Анти-Лизгајте со Засилен Чорапи 6 Големината на Пакувањето S/M/L/XL

Не Покажуваат Ниска Намали Чорапи за Mens и Женска Памук Секојдневен Глуждот Анти-Лизгајте со Засилен Чорапи

DEN 244.56

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80%Премија ткаенина+17%Полиестер+3%Spandex.Машина За Миење. ★Mens&Женска не покажуваат чорапи(надгради Без да Покаже Чорапи )(6 парови)(големина 8-11).ПРЕМИУМ ТКАЕНИНАПремиум ткаенина со влага управување, здрав материјал направи чорапи долготрајни носи .Армирано-пети и пета за дополнителна издржливост, раката се поврзани пети жица за да спречите иритација , ние направивме за подобрување надгради со игли да 168 N наместо 144 N, тоа го прави чорапи повеќе еластичен и повеќе помек удобен за носење. ★Засилен пети и пета за дополнителна издржливост, Рака-поврзување на прсти се направи повеќе удобен за носење,Гума вметнете во пета за да се спречи чорапи лизгање,Еластична околу глуждот да остане на правилно. ★Материјал на чорапи е значително еластична, го обвива околу себе на носителите копито и го подобрува и удобноста и одговара на нозете. ★Машина перат,ладна вода се мијат,не железо.Тоа ќе strech назад кога ќе ги носи по перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент