.

.

DomeStar Овошје Увеселителен парк, 7PCS 3.5 Не се Лизга Coasters Топлинска Изолација Шарени Уникатно Парче Силикони Пијат Чаша Мат за Пијалаци Спречување на Мебел и Tabletop

DomeStar Овошје Увеселителен парк, 7PCS 3.5 Не се Лизга Coasters Топлинска Изолација Шарени Уникатно Парче Силикони

DEN 381.60

Пристапност
Во достапна форма

7 компјутери, 3.5 x 3.5 x 0,1 инчи, вклучувајќи : портокал, лимон, вар, киви, лубеница, pitaya, carambole.Направени од храна одделение силиконски со ФДУ и LFGB одобрување.Вие нема да мора да се грижите за овие coasters оставајќи imprints од било каков вид.Супер симпатична увеселителен парк што го прави се напие малку повеќе да се забавуваат!.Присутни мини практични пластична кутија настроената, лесно да се отвори следниот пакет.Што ќе добие екстра : мини кутија настроената, 100% пари гаранција за враќање на, цел живот грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите.Сум секогаш се залагаше за купувачи со висок квалитет и ефикасна производи.Нашите извршување на клиенти gratifications никогаш нема да се промени.Изолација анти-пропадна, да се спречи вашиот мебел и tabletop.ДЕСКТОП ДЕКОРАЦИЈА : обликот е многу симпатична, може да ги красат вашиот десктоп, направи вашиот десктоп веќе не е монотоно.DOMESTAR е брендирана продавница за продажба на сите видови на насловна оркестарот резерви.Сум секогаш се залагаше за купувачи со висок квалитет и ефикасна производи.Нашите извршување на клиенти gratifications никогаш нема да се промени.

Главните карактеристики

Избор на клиент