.

.

IronBuddy 4 Ниво Лебди Агол Полица Бел Ѕид Монтирани Агол Полици Четвртина Круг Чување Полиците Агол Организаторот за Бања Кујна, Спална соба Дневна Соба (4 Ниво - 4 х 10)

IronBuddy 4 Ниво Лебди Агол Полица Бел Ѕид Монтирани Агол Полици Четвртина Круг Чување Полиците Агол Организаторот

DEN 1351.20

Пристапност
Во достапна форма

✬МДФ Дрвен Материјал – аголот полиците се направени од дрво средна густина fiberboard и површината е насликан и бела, кои водоотпорен и лесно да се чисти.Тоа може да се носат за 10kg / 22lb. ✬4 Ниво Дизајн - 4x четвртина круг бела полица, двете од нив радиус се 25cm/9.8 инч.Дебелина : 0.8 cm/0.31 инч.Само погодни за вградување во 90 степени десен агол агли. ✬Лесно да се Инсталира - Пакет се вклучени traceless лепило полица поддршка, шрафовите итн.додатоци за монтирање.Само најдете ниво и одредување на traceless помине поддршка, а потоа ставете полица и одредување со завртки.Без видливи конектори или бесење на хардвер. ✬Голем Агол Организатор - 4 ниво лебди полица е совршен за да се прошири просторот, овие полици за да го вклучите катче во домот и корисни чување и прикажување на просторот.тоа е многу погоден за мала соба семејства. ✬Широко се Користи - Ова 4 ниво ѕид виси агол полица одлично за поставување на книги, растенијата potted, разни леќата садови, toiletries, фото рамки, шминка, или други украсни орнаменти.Овој агол складирање организатор совршен за бања, кујна, спална соба, дневна соба и други прилики.Стил : 4 "Тиер - 4x 10".

Главните карактеристики

Избор на клиент