.

.

Beelee Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата Масло Протри Бронза 3 Парчиња Бања Хардверски Додатоци Постави Ѕид Монтирани Крпа Бар Крпа Носителот Кука Т

Beelee Премија Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Хардвер Собата Масло Протри Бронза 3 Парчиња Бања Хардверски Додатоци

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

✔REMIUM МАТЕРИЈАЛ - Изградена од SUS304(18/8) не 'рѓосувачки челик кој го спречува' рѓа и корозија во вашата бања за долготрајна издржливост, 3-парче бања хардвер собата овозможува лесен пристап и прикажување на крпи, облека и тоалетна хартија за вашиот тоалет.Плус, метални градежни прави сигурни дека ќе добиете многу години на употреба надвор од оваа бања хардвер собата. ✔ПРЕМИЕР ЗАВРШУВАЊЕТО на ПРОЦЕСОТ - нежен финиш штити од корозија и ' рѓа во влажна средина и го подобрува издржливост.На масло се нанесуваат бронза заврши носи ненадмината убавина на вашата кујна или купатило и се противи места и гребнатини за да се обезбеди беспрекорно изглед за години.Оваа опција значи дека ќе потрошите помалку пари и време на одржување преку секојдневна употреба. ✔МОДЕРНА Тоалетна Хартија Држач; Облека Кука-Боја : Масло Протри Бронза-Инсталација Метод : Ѕид-Mount Package Вклучува-1x 12"Крпа Бар-1x Тоалетна Хартија Носителот-1x Облека Кука-Хардвер pack If не сте целосно задоволни, контактирајте со нас веднаш да ја поправат проблемот.Ние знаеме што ќе ги сакам, но ако не, да ги испратите назад за целосна наплата на вашата набавка.

Главните карактеристики

Избор на клиент