.

.

Boomerang Стигнале Опрема Tether Риболов Алатка Додаток Пакет (Сплит Прстен, Универзална и Клешти Прилози)

Boomerang Стигнале Опрема Tether Риболов Алатка Додаток Пакет (Сплит Прстен, Универзална и Клешти Прилози)

DEN 238.56

Пристапност
Во достапна форма

Отстранлив сплит-прстен.Универзална опрема прилог.Боја : Црна.Стигнале Опрема.Отстранлив сплит-прстен, универзална опрема прилог и мала алатка додаток пакет одговара на сите големини на Т-ВЛАДЕЕЊЕ стигнале опрема tethers.Солиден црна поликарбонат крајот фитинзи.Направен е во САД од страна на компанијата дека измислил лични ремените во 1948 година. Т-ВЛАДЕЕЊЕТО 3-pack дава сè што треба да ги приложите речиси ништо за вашата Т-ВЛАДЕЕЊЕ стигнале опрема tether.Идеален за оние кои уживаат додека на отворено со користење на камера, GPS, smartphone, rangefinder или слично, електроника додаток кој помага да се избегне паѓа, кршење и оштетување на скапа опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент