.

.

Wrangler Riggs Workwear Мажите Logger Twill Долг Ракав Работа Кошула

Wrangler Riggs Workwear Мажите Logger Twill Долг Ракав Работа Кошула

DEN 598.56

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.ОПУШТЕНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Оваа мажите копчето надолу работа shirt е направен со класичен, опуштено се вклопуваат.Овој долг ракав buttoned кошула е вашиот одат-да, одличен за носење сам или дели со вашиот омилен Wrangler tee.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ.Направени со 100% памук, овој сестран кошула е удобно за оние кои долго работни денови и останува трајни после секое миење.ROOM2 MOVE ОДГОВАРА.Оваа работа кошула карактеристики страна gussets овозможувајќи удобно движење низ торзото.Грб копчиња ви овозможи опцијата да навивам вашиот ракавите кога работен ден добива тешко.RIGGS WORKWEAR.Издржлив е доволно за да се застане на дневниот и абење на тешки работни места, без да се жртвува голем изглед.Пар со RIGGS панталони, фармерки и јакни за комплетен изглед.ДВЕ ЏЕБОВИ.Две градите џебовите ви овозможи да се задржи вашиот телефон, паричникот или копчињата блиску на дофат на раката за лесен пристап на работа.Wrangler RIGGS WORKWEAR Мажите Logger Twill Долг Ракав Работа Кошула.Оваа мажите копчето надолу работа shirt е направен од 100% памук ткаенини за удобно се вклопуваат.Класичен копчето надолу, оваа кошула е одлична за раслојување или носи како свој врвот кога ќе се тешко на работа.Класичен, опуштено се вклопуваат со целосна покриеност shirttail полите.Има две градите џебови.

Главните карактеристики

Избор на клиент