.

.

2022 Излет - Планер 2022 Неделно & Месечна со Кожа маска , 8 x 10, Календар Планер од Јан 2022 да Дек 2022 со Твин-Жица Обврзувачки, 12 Печатени Месечна Јазичиња

2022 Излет - Планер 2022 Неделно & Месечна со Кожа маска , 8 x 10, Календар Планер од Јан 2022 да Дек 2022 со

DEN 1516.80

Пристапност
Во достапна форма

☘ 2022 ИЗЛЕТ - Неделни и Месечни Излет 2022 опфаќа 12 месеци од јануари 2022 до декември 2022, ова 2022 излет помага да се организира во вашиот живот и подобрување на управување со времето.Со елегантна маска, оваа 2022 неделен месечен излет ви овозможува удобно распоред искуство. ☘ МЕСЕЧНО ПЛАНИРАЊЕ - Секој месец опфаќа 2 полна страници, содржат присутни, тековната и наредните месеци референца за долгорочно планирање, и белешки одделението за важни проекти; Големи празници се наведени, поминатото и преостанатото дена забележи. ☘ НЕДЕЛНО ПЛАНИРАЊЕ - Календар 2022 излет неделен приказ на страниците содржат доволно пресуди простор и означени празници во празно секојдневно блокови за детални дневно планирање, состаноци, активности и така натаму. ☘ ЕФИКАСНА ОРГАНИЗАЦИЈА - 8" x 10" Планирање Страници + Брз Референтни Информации + 2022 - 2023 Годишен Преглед + 2022 - 2023 Празник Страници + 2 Контакти Страници + Неделни и Месечни Страници, оние функции помош излет подобрување на вашиот управување. ☘ ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ - Кожа hardcover, згодна моделот на покрие прави Неделна & Месечна Излет 2022 повеќе индивидуализирана.висок квалитет на бела хартија за чистење на пишување и намалување на мастило преку.Излет 2022 има печатени месечна етикета во секоја страница, лесно за вас да ги пратите на време и планови. ● Оваа 2022 неделни и месечни излет што ви овозможува да го планирате вашиот целата година на 2022. ● Излет 2022 има печатени месечна етикета во секоја страница, лесно за вас да ги пратите на време и планови. ● Злато трајни Жица - обврзувачки дозволувајќи им на стапките на стан ориентација за да се создаде траен планер. ● Мека Faux кожа маска, Лесно да навивам и да ги чува, да додадете контакт на модерната професионализам шик темно сина боја за вашата дневна рутина. · " Производ Димензии 8 x 10 инчи. · " 2 Годишен Преглед (2022 - 2023). · " Контакти + Брз Референтни Информации. · " Се одржа Празници на 2022 - 2023. · " Џулијан Датира.

Главните карактеристики

Избор на клиент