.

.

BOFENG МЕБЕЛ Кревет Рамка Целосна Платформа со Гроздобер Headboard и Footboard Направени од Цврсти Метални Не Писклив Премиум Челик Slat Поддршка Црна

BOFENG МЕБЕЛ Кревет Рамка Целосна Платформа со Гроздобер Headboard и Footboard Направени од Цврсти Метални Не

DEN 612.00

Пристапност
Во достапна форма

Квалитетот на полно корито рамка:BUFFHOME кревет рамки се направени од 100% цврст метал цевка.Трајни и сигурни метална конструкција.На здрав, не-squeaking структура, здрав душек поддршка, и многу челик slats спречи доделување и единствена структура се однесува на животот на душек.Кревет рамка има доволно простор за складирање:Од full-size кревет рамка се наоѓа 12 инчи од земјата, има доволно простор за складирање на долниот дел од креветот за да се стави некои кутии или облека или чевли за вас, итн.Надворешните димензии на голем железен кревет рамка:61.42 инчи (ширина) x 84.45 инчи (должина) x 46.46 инчи (висина), 12 инчи над земјата.Оваа големина е малку поголема од многу продавачи на пазарот.3.Надворешните димензии на метал кревет рамка:55.31 инчи (ширина) x78.15 инчи (должина) x 46.46 инчи (висина), 12inches над земјата.Погоден за две возрасни за да спијат заедно.Лесно да се соберат.:Целосната кревет рамка е рамен спакувани во кутија содржи и инструкции за инсталација на алатките за лесно дома собранието.Сите делови се јасно означени, ве молиме да се соберат според инструкциите.Кревет рамка гаранција:Овој производ обезбедува 12-месечен гарантен период.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние сме подготвени да ви даде задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Големина : Full | Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент