.

.

Сонцето Планина Mens 68 Инчен Прирачник Голф Чадор

Сонцето Планина Mens 68 Инчен Прирачник Голф Чадор

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Fiberglass рамка. 68" се Шири. 40" Високи.Двоен-балдахин изградба.Windproof пролет.Гума-опфатени, се лизга-отпорни се справи со совршено се вклопува во чадор носителот на Сонцето Планина Коли.Најлон со fiberglass вратило и ребра.

Главните карактеристики

Избор на клиент