.

.

Wella ColorCharm Коса Програмерите за Боење на Косата

Wella ColorCharm Коса Програмерите за Боење на Косата

DEN 190.80

Пристапност
Во достапна форма

Wella colorcharm има две посветен програмери : Крем и Јасно да се меша со нашата постојана боја на косата, тонери и lighteners.Крем инвеститорот е идеален за сад и четка и шише апликација.Нејзините крем конзистентност обезбедува дополнителна влага состојба на косата, додека земјите во развој.Јасно инвеститорот е најдобро за шише апликација.

Главните карактеристики

Избор на клиент