.

.

FEZIBO Салон Организатор, Градите на Фиоки-Салон за Спалната соба, Ходникот, Entryway, Плакари, Мебел за Складирање Кула-Челична Рамка, Дрво Врвот, 6 Фиоки Организатор Едини

FEZIBO Салон Организатор, Градите на Фиоки-Салон за Спалната соба, Ходникот, Entryway, Плакари, Мебел за Складирање

DEN 931.20

Пристапност
Во достапна форма

6 фиоки ткаенина салон се соберат повеќе персонал, може да се вклопи во секој простор во вашиот дом : Entryway, дневна соба, спална соба,плакарот.Вода-доказ МДФ врвот одбор, Високо-одделение не-плетени ткаенини фиока, здрав челична рамка, ЕП пластична рачка.Вкупниот капацитет на оваа високи салон достигне 125.7 L, зафаќа многу мал простор. "V" зајакнување на ребра задржи рамка од тресење; Глазирани железница за непречено туркање и влечење; Анти-совет дизајн чувајте ги децата на безбедно.Целокупната dimenssion : L : 31.5", W : 11.8", H : 27.6".Ние искрено се предлага да се види на инсталација видео пред да започнете со монтажа овој салон.Ако би сакале да се стави оваа салон во вашето бебе s соба, тоа ќе биде подобро да се поправи салон на ѕидот преку анти-совет дупки.FEZIBO : Подобар живот потекнува од секоја иновација.Она што ние продолжат да направите е да се задржи надградуваме нашите производи да им даде на нашите клиенти сосема ново искуство.Секој дизајн ние направен е за да се биде дел од вашата прекрасна куќа од секој агол на секоја соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент