.

.

ДДП 10 Парчиња Обратна Акција TWEEZER 'Долго Стоматолошки ДЕ СВРЗУВАЊЕ POSTERIOR Заградата Сместување FORCEP Клешти Ортодонција Инструменти

ДДП 10 Парчиња Обратна Акција TWEEZER 'Долго Стоматолошки ДЕ СВРЗУВАЊЕ POSTERIOR Заградата Сместување FORCEP

DEN 186.00

Пристапност
Во достапна форма

10 ПАРЧИЊА ОБРАТНА АКЦИЈА TWEEZER СТОМАТОЛОШКИ ДЕ СВРЗУВАЊЕ POSTERIOR ЗАГРАДАТА СМЕСТУВАЊЕ FORCEP КЛЕШТИ ОРТОДОНЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 10. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП 10 ПАРЧИЊА ОБРАТНА АКЦИЈА TWEEZER СТОМАТОЛОШКИ ДЕ СВРЗУВАЊЕ POSTERIOR ЗАГРАДАТА СМЕСТУВАЊЕ FORCEP КЛЕШТИ ОРТОДОНЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент