.

.

Unitek USB C Полнач, 3 Порти 66W GaN Брзо Ѕид Полначот со PD Полнење, Dual Тип-C Адаптер Компатибилен со MacBook Air/iPhone 13/Pro/Max, Галакси S21/S20, Oneplus, iPad, и Повеќе

Unitek USB C Полнач, 3 Порти 66W GaN Брзо Ѕид Полначот со PD Полнење, Dual Тип-C Адаптер Компатибилен со MacBook

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

【3-Порта Ga N Полначот】Со најновите gallium нитрид (Ga N) технологија, уредот е намалена во големина и ги зголемува полнење стапка.И вашиот уред е заштитена од над-струја, во текот-напон, над-температура и кратки-коло.Користете ѕид полнење безбедно. 【- Со голема Брзина на Полнење】66 W голема брзина на полнење.Пријава до 3 уреди во исто време.USB ЕДНА порта излезна моќност до 36 W; USB C една порта излезна моќност до 65 W.Кога сите три порти поврзување со уреди, 1 USB-C нуди максимална 30 W, 2 USB-C и USB-А во 18 W.Вкупна излезна е 66 W. 【Универзална Компатибилност】Оваа Ga N Полнење Компатибилен со Mac Book, i Phone 13 Про Max/13 Pro/13/12 Про Max/12 Pro/12, i Pad Про, Галакси S20/S10, Huawei, Oneplus, Пиксели, Lenovo, HP, Dell и повеќе. (КАБЕЛ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ). 【Повеќе за Заштита на】Изградена-во четири интелигентна заштита кола против overvoltage, прекуструјна, се прегрее и краток спој.Со LED индикатор, јасно да ги искажуваат на работниот статус. 【Што Нудиме】1 × Unitek 66 W Ga N PD Брз Полнач; 1 x Упатството и 24 часа пријателски услуги на клиентите и е-мејл поддршка.Unitek 66 W Ga N PD Полнење.Една порта употреба : .USB Ц1 Излез : 5 V-3А,9 V-3А. 12 V-3А, 15 V-3А, 20 V-3.25 ЕДЕН (Макс 65 W).USB C2 Излез : 5 V-3А,9 V-3А. 12 V-3А, 15 V-3А, 20 V-3.25 ЕДЕН (Макс 65 W).USB А1 Излез : 5-3А,9 V-3А,12 V-3А,20 V-1.8 ЕДЕН (Макс 36 W).Само 2 порти користи заедно : .USB А1+Ц1 : 18 W+45 W(Max 63 W).USB А1+C2 : 18 W+45 W (Max 63 W).USB Ц1+Ц2 : 30 W + 30 W (Max 60 W). 3 ports користи заедно : .USB Ц1+C2+A1 : 30 W+18 W+18 W (Max 66 W).

Главните карактеристики

Избор на клиент