.

.

Френклин Спортски Одбојка & Бадминтон Комбо - Стартер, Семеен, Професионален & Елита Поставува

Френклин Спортски Одбојка & Бадминтон Комбо - Стартер, Семеен, Професионален & Елита Поставува

DEN 1437.60

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБАВА ЗА СИТЕ : Ова оди-да се заврши класичен спорт може да се ужива од страна на сите возрасти како нето висина лесно може да се конвертира.Оваа група ги вклучува сите кои што треба да уживате.Лесно да се соберат пол систем вклучува 1. 25 Инчи дијаметар поли пол кои се прилагодува од 5'1ft да 8ft во height.Net големина е 20 Инчи x 1. 5 Инчи.Додатоци се вклучени : (4) челик бадминтон рекети, (2) најлон birdies, (6) удели и човек јажиња, (1) топката пумпа игла и и (1) полиестер одбојка.Совршен за на плажа, во двор, на излет или на вашата следна забава.Тоа е за сите детали и ова комбо поставите има се што треба за еден ден на забава.Делукс торбичката за лесно складирање и транспорт.

Главните карактеристики

Избор на клиент