.

.

SRIWATANA Бела Варијабилна Полиците, Дрво Складирање Ѕид Полици Сет од 4 Приказ Помеѓу Полиците Оркестарот за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна - Бела

SRIWATANA Бела Варијабилна Полиците, Дрво Складирање Ѕид Полици Сет од 4 Приказ Помеѓу Полиците Оркестарот за

DEN 331.20

Пристапност
Во достапна форма

Современите Полици Направена од цврсто дрво, едноставен и модерен изглед.Земете ѕид полиците во соби со средена, им даде на вашиот ѕид освежен и жив изглед со вашиот личен стил.Покажи Ѕид Полиците - Оркестарот празен ѕид за да се прикаже вашата фигура, врамени фотографии, мали растенија, knickknacks, вазна, и вашите омилени предмети.Креативни Виси - 4 полиците можат да бидат наредени или групирани заедно на ѕидот во било кој начин сакате, што се користи во вашата бања, спална соба, дневна соба, кујна и статистика, и тоа не заземаат вредни подот. 4 Различна Големина - се Соберат на современите лебди полиците со 4 различни големина, вклучува 8in, 12in, 20in, и 24in долго полиците.Секоја полица е 4in на ширина, и 3во на висина.Здрав Лебди Полиците - Закачите на полиците на ѕид користење base подлога и завртки за да се спречи полиците од уривање поради тежината.

Главните карактеристики

Избор на клиент