.

.

PlexiDor Перформанси Пет Врати за Кучиња и Мачки - Врата Планината Куче на Вратата со Брава и Клуч - Бронза, Големи Димензии

PlexiDor Перформанси Пет Врати за Кучиња и Мачки - Врата Планината Куче на Вратата со Брава и Клуч - Бронза,

DEN 11952.00

Пристапност
Во достапна форма

Никогаш не купи замена клапи повторно.Врати се отвори брзо и затворете ја цврсто вратичката.Салон стил thermopane панели држи за греење и ладење во вашиот дом.Accommodates кучиња до 100 килограми.Промовира вежбање, добро здравје, одржување на тежината за подолг посреќен живот.Тешки извори се сокриени во закорави алуминиум главната рамка.Доаѓа со заклучување, клучен и челик безбедност плоча.Во можност да го издржат злоупотреба од дури и на најмоќните кучиња.Достапни во бела, бронза, или сребро.Бела и бронза рамки имаат печени на прав обложени заврши.Издржливи и отпорен на гребење исто како и апарати во вашиот дом.Произведени во U. S. A. и доаѓа со 10 година ограничена станбени гаранција.Големина На : Големи.

Главните карактеристики

Избор на клиент