.

.

Fireworks, Светилки, 3D Огномет Ефект A60 LED Сијалица, Multicolor Beaming, Не-Dimmable, E26 E27 База Декоративни LED Светло 5W, за Роденден на Божиќ Партија Оркестарот, 60x100mm/2.36x3.93, 8 Pack

Fireworks, Светилки, 3D Огномет Ефект A60 LED Сијалица, Multicolor Beaming, Не-Dimmable, E26 E27 База Декоративни

DEN 400.56

Пристапност
Во достапна форма

¤Еко-пријателски Светла : Без УВ или IR зрачење, не флеш и електронски бучава, тоа е еколошки и око заштитени, избегнување на штета од зрачење, визуелна замор и сјајот.93" Пакет се Вклучени 8 x 3 D Декоративни Светилки. ¤Заштеда на енергија : Тоа е уште еден роман LED светилка, усвоена КОЧАН со вжарено внатре, светли но ниска топлина, ниска потрошувачка на енергија, ултра долг живот-век.Пакет : 8 компјутери.Широко се користи во домот, кафе, бар, забава, свадба, шоу, КТВ, бистри, украс продавница, итн.Карактеристики Прекрасен светла, за разлика од традиционалните блескаво сијалица, оваа крушка фрла шарени огномет топката светла со 3 D ефект, што може да донесе прекрасни визуелни ефекти до вашиот дом, партија и свадба.E27/E26 завртка светилка база, многу е лесно да се инсталира, нема други алатки потребни.Спецификации Материјал : Стакло, со позлатен сребрен База Тип : E27/E26 Напон : AC 85 V-265 V Фрекфенција : 50/60 Hz Светлина Ефект : 3 D Осветлување Боја : Шарени Wattage : 5 W, околу 400 lumens Филамент : КОЧАН, топло бела Возвишеното Агол : 360° Стил : A60 Големина : За 60x100mm/2.Одлични декоративни светилки, со висок квалитет КОЧАН LED сијалица, тоа може да биде идеален избор за украсување затворен места, како ви се допаѓа, додавање на бои за вашиот живот.Белешки : Без светилка сопственикот и без моторот во внатрешноста, така што ќе не фрли динамичен се чувствуваат.Широк напон одговара, можат да работат во рамките на AC 85-285 V.¤Магија Сон се Чувствуваат : 3 D огномет beaming ефект, романтични се чувствуваат, исто како и под небото или во еден поспана светот, совршен за украсување на спиење соба, студио, партија, топка, свадба или на било празнична настани. ¤Лесно да се Инсталира : Усвоен E26/E27 завртка, може едноставно да се вклопи во вашиот тековната осветлување систем, без адаптер и дополнителни инсталации потребни за, само пресврт и да се вклучите, тогаш ќе можете да уживате.Карактеристики : Материјал : Стакло, со позлатен сребрен; База : E27/E26; Напон : AC 85 V-265 V, 50/60 Hz; Осветлување Боја : Шарени; Wattage : 5 W; Филамент : КОЧАН, топло бела; Агол на Светење : 360°; Dimmable : Нема; Модел : A60; Големина : За 60x100mm/2.Не strobe, инстант почеток, само plug and play.Без УВ или IR зрачење, не флеш и електронски бучава, тоа е еколошки и око заштитени, избегнување на штета од зрачење, визуелна замор и сјајот.

Главните карактеристики

Избор на клиент