.

.

Nimpro Дрвени Лебди Месечината Полица на Ѕидот Оркестарот-Декоративни Boho Дома Виси Екранот Полица за Спалната соба,ученичкиот дом,Градинка-Лесно Монтирање Складирањ

Nimpro Дрвени Лебди Месечината Полица на Ѕидот Оркестарот-Декоративни Boho Дома Виси Екранот Полица за Спалната

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

????BOHO-ДИЗАЈН - дизајн на постоечкиот месечината ѕид полица е уникатен и врз основа на boho мода.Тоа е совршен завршувањето на ѕид парче за било која средина.Место тоа во вашата спална соба, бања, дневна соба, dorm соба, или градинка, да се создаде автентични селски boho естетски. ????MOONSHELF ЗА КРИСТАЛ ЧУВАЊЕ И ПРИКАЖУВАЊЕ - дизајн на бесење на месечината полица создава неверојатни чување и прикажување на просторот.Полицата е совршен за чување и прикажување на кристали, растенија, етерични масла, свеќи, и на сите ваши потреби. ????ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова квалитет полица е рачно направена од силна Пауловнија тврдо, давајќи му на секој клиент уникатен чувствуваат.На дрвени месечината полица е изграден за да трае и да ги задржи сите на вашиот најважен каде што ги сакате. ????СВЕТЛИНА И ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : полица пристигнува сте подготвени да бидат поставени на вашиот ѕид и да додадете на совршена естетска во вашата соба.Тој е дизајниран да биде лесен ѕид оркестарот и лесно да се качи со 2 куки инсталиран на лесен, безбеден виси. ????УБАВА НАСЕКАДЕ : убава естетски на оваа сонцето и месечината фаза полица е дизајниран да го донесе најдоброто во секоја соба средина.Дали тоа да биде дом за статистика, бања, студент ученичкиот дом, или дневна соба оваа полица додава совршен дрвени искачувања и комплементарни бои за да се создаде совршен соба средина.Боја : Кафена.

Главните карактеристики

Избор на клиент