.

.

GUOO Женска Широк Обод Панама Шапка Комбинација на Две Бои Класичен Тока Fedora шапка

GUOO Женска Широк Обод Панама Шапка Комбинација на Две Бои Класичен Тока Fedora шапка

DEN 498.96

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук.Тока затворање. ????Материјал : 65% памук, 35% полиестер,меки и удобни за носење.Се издвојува со две-тон под гребенот комбинација. ????ГОЛЕМИНА : Капа Обемот : 56-58cm/22-22.8"; Гребенот Ширина : 6cm/2.36". ????Моден дизајн : Класичен дизајн со појас ќе го направи така што мода, елегантна и шармантна. ????Практична настава : Дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.Мода и Едноставен Стил Тока со Комбинација Боја Fedora Шапка. ????ПОВОД : прекрасен шапка Совршен за lounging на плажа, клубска, или едноставно повик за секојдневна облека; Прави голем дар за кои модерен на тренд пријател на твое.

Главните карактеристики

Избор на клиент