.

.

Природно Однесување 24x Cupcake Topper Зема (стр Маски)

Природно Однесување 24x Cupcake Topper Зема (стр Маски)

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Среќен Избори Cupcake Toppers Зема се направени од хартија, дрво, кое е не-токсични, без мирис и не е лесно да се пробие кои ги направи на безбеден и сигурен за да можете да ја користите.Парите назад : Нашите Производи се вратат заштитени.Можете да тврдат дека 100 % наплата на набавната цена, ако не се добие производ во својата чистото состојба.Важна Забелешка : cupcake topper зема укажаа крајот, ве молиме да ги задржи подалеку од децата при користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент