.

.

Цел живот Апаратот 134793600 Lint Екран Филтер Компатибилен со Electrolux, Frigidaire Фен - AP4368342, 1482988, 7134793600

Цел живот Апаратот 134793600 Lint Екран Филтер Компатибилен со Electrolux, Frigidaire Фен - AP4368342, 1482988,

DEN 478.80

Пристапност
Во достапна форма

✅ Дел Броеви : 134793600, AP4368342, 1482988, 7134793600, AH2349312, EA2349312, PS2349312. ✅ Ултра Издржливи, Квалитет Замена Lint Екран Филтер Компатибилен со Electrolux и Frigidaire Фен. ✅ 13-1/2" x 10-3/4" - ве молиме имајте во предвид овој lint екран врши подобар без lint чувствував како што произведува повеќе прашина. ✅ Премиум Квалитет : Ние користат премија, многу издржливи материјали гарантира за да се надмине ОЕМ спецификации. ✅ КРУГ Гаранција : За било која причина не сте целосно задоволни, вие сте добредојдени да го вратите производот за целосна наплата, без прашања праша.СПЕЦИФИКАЦИИ Компатибилен Electrolux и Frigidaire Dryers Replaces дел броеви : 134793600, AP4368342, 1482988, 7134793600, AH2349312, EA2349312, PS2349312 Ако сте сигурни нашите замена дел ќе се вклопи во вашиот уред модел, ние сме среќни да ви помогнат!Ве молиме да ни испратите порака со (1) вашиот уред е број на модел и (2) на објектот во прашање и ние може да помогне да се потврди дали оваа точка одговара.Ве молиме не цел дел, освен ако не се сигурни.Постојат многу замена на делови, кои изгледаат слични еден на друг, но НЕМА да се вклопи.

Главните карактеристики

Избор на клиент