.

.

Благодет Earthie Медиум Нерѓосувачки Челик Птица миленичиња Вода за Хранење хранат Храна кернели Зрна Семе Чаши менгеме Папагал кафез Носителот Силна Цврстата Рака П

Благодет Earthie Медиум Нерѓосувачки Челик Птица миленичиња Вода за Хранење хранат Храна кернели Зрна Семе Чаши

DEN 1015.20

Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме!Пакет вклучуваат (без мало пакет) : 1 x Медиум Птица Чаша со стега. Димензии Медиум - 4.97 во / 12 x 5 cm4. Боја : Сребро 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Answer : ___________________________ Note : 1.Карактеристики : 1.Спецификации : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент