.

.

Риба Резервоарот Cleaner/Риба Резервоарот Додатоци - Доаѓа w/Чакал Вакуум за Аквариум, Риба Нето, Магнет Четка & Алги Scraper - BPA Free Аквариум Материјали & Аквариум Чистење Ал

Риба Резервоарот Cleaner/Риба Резервоарот Додатоци - Доаѓа w/Чакал Вакуум за Аквариум, Риба Нето, Магнет Четка

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

✅ ВКЛУЧУВА 1x МАЛИ РИБИ РЕЗЕРВОАРОТ ПОЧИСТА МАГНЕТ & 8x ЛЕБДИ АКВАРИУМ РАСТЕНИЈА - Нашите риба стакло резервоарот почиста доаѓа со факултативниот не ' рѓосувачки челик или пластични ножеви за лесно scrape исклучување алги на внатрешноста на вашиот стакло резервоарот или пластични терариум. ????????ДИЗАЈНИРАН ВО АМЕРИКА, 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ! - Колорадо горди, Американската во сопственост и управувани!Ние стоиме зад нашите аквариум комплет & риба резервоарот додатоци и континуирано подобрување на вашата повратна информација. ✅ ВКЛУЧУВА 1x АКВАРИУМ ЧАКАЛ ПОЧИСТА - да Користите нашата риба резервоарот почиста вакуум лесно да се промени вода без попречување на аквариум почвата или аквариум супстрат во вашата чаша или акрил аквариум!Совршен аквариум св за било каква риба резервоарот, желка резервоарот или жаба на резервоар за сопственикот!Нема повеќе потреба да пребарате "песок вакуум за аквариум" затоа што вашиот алги смена за аквариуми решение е тука!.Боја : 12 во 1 Премија за Полнење.✅ СОВРШЕН СИТЕ-ВО-1 РИБА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗА ПОЛНЕЊЕ! - Доаѓа со сите аквариум чистење алатки и аквариум додатоци потребни за да ги сите вашите риби тенкови чисти и вашите риби среќен!Нема потреба да се добие само една риба резервоарот почиста, ги добиете сите во еден стартер аквариум комплет заедно со бонус риба резервоарот украси!.

Главните карактеристики

Избор на клиент