.

.

Фото Албум Рефил Листови, 4 x 6 Инчи Мешан Формат, во тешка категорија, Дијамант Јасно 3 Прстен Фото Врзивно Страница Refills, со Подобри Канцеларија Производи, Вкупно 600 Ф

Фото Албум Рефил Листови, 4 x 6 Инчи Мешан Формат, во тешка категорија, Дијамант Јасно 3 Прстен Фото Врзивно

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Во тешка категорија - Екстра-издржливи со топлина-заварени шевовите да го издржат продолжение вртење и нервира на страници со текот на времето.ДИЈАМАНТ ЈАСНА - Киселина-бесплатно, се држат слободни, не-yellowing архивски квалитет полипропилен пластични ракави за јасен приказ на вашите фотографии. 100 ПАКЕТ - 3-up мешан формат 4" x 6" Фото Албум Рефил Листови за стандардот 3-прстен врзива, секој со 1 хоризонтална + 2 вертикална топ-вчитување на џебови за да ги собере до шест 4" x 6" слики по лист (2 фронт, 2 назад).На ВРВОТ на ВЧИТУВАЊЕ - Лесен и удобен пред вчитување џебови.Бројот на Елементи : 100.

Главните карактеристики

Избор на клиент