.

.

Гроздобер Театар Маски Театар Актерка Драмски Актер Подарок Маичка

Гроздобер Театар Маски Театар Актерка Драмски Актер Подарок Маичка

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Дали сте во потрага за еден театар дизајн за да се покаже вашата љубов за драма?Нашите Гроздобер Театар Маски за печатење е идеален подарок за било какви театарски актер, театарска актерка, студент или драма тренер.Ги споделите со сите знаеме дека љубовта Театар со оваа ретро поп арт стил препевот на театарски маски.Актери, актерки, режисери, драматурзи, фаза менаџери и секој кој гази одбори ќе љубовта овој елегантен дизајн!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Дали сте во потрага за еден театар дизајн за да се покаже вашата љубов за драма?Нашите Гроздобер Театар Маски за печатење е идеален подарок за било какви театарски актер, театарска актерка, студент или драма тренер.Ги споделите со сите знаеме дека љубовта Театар со оваа ретро поп арт стил препевот на театарски маски.Актери, актерки, режисери, драматурзи, фаза менаџери и секој кој гази одбори ќе љубовта овој елегантен дизајн!.

Главните карактеристики

Избор на клиент