.

.

DIY Дрвени Минијатурни куклена куќа Вила Дрво Куќа Кукла Фигури Мебел во Собата на Децата

DIY Дрвени Минијатурни куклена куќа Вила Дрво Куќа Кукла Фигури Мебел во Собата на Децата

DEN 991.20

Пристапност
Во достапна форма

Се посветам на деца креативност и имагинација; воз на трпение, рацете s креативност и имагинација; воз на трпение, рацете & очи координација, circumspection и чувство на постигнување - Одлично за вашата маса, покажат, или Windom оркестарот, украс - изработка на вашиот дом повеќе убави. - едукативни играчки, родител-дете интерактивна игра на улоги, роденденски подароци - Материјал : Wooden Size Табела : Собранието Големина : Околу 23 x 23 x 30cm/9.06 x 9.06 x 11.81 inch Package Вклучува : 1 Дрвени Дрво Куќа DIY Сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент