.

.

3 во х 7 ft се Тркалаат TPU Базен Печ Поправка Комплет за Воздушен Душек, Базен, Отскокнување Куќа, Шатор, Платно, Крошна, Базен Лебди, Цевки Воздух Кревет и Гумени Играчк

3 во х 7 ft се Тркалаат TPU Базен Печ Поправка Комплет за Воздушен Душек, Базен, Отскокнување Куќа, Шатор, Платно,

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗАЧУВАЈ ВАШИОТ INFLATABLES : базен печ поправка комплет овозможува лесен и брз начин на амандман дупки и солзи.Лесно кора и стап!Тоа е полесно да се вклопат во буџетот од нов базен.Не само што ги зачувате вашите производи, но исто така да зачувате вашите пари и време.ИЗДРЖЛИВИ и СИГУРЕН : поправка дамки се направени од високо-сила TPU материјал Кој е многу подобро отколку на винил базен поправка печ, водоотпорен и висока температура, силно лепливоста.транспарентно и издржливи.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : се Погодни за репарација на мали цепнатинки или поправи течење на базен, отскокнување куќа, гумени брод, гумени сплав, воздух душеци, воздух кревет, над земјата базен, базен цевка, базен плови, гумени вози-ons, гумени троседот, водоотпорен перница, балони, гумени играчки, и други inflatables, а исто така може да се користи за да се поправка шатори, платно, rainwear, Чадор и винил мебел.ви донесе многу погодности.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : да се чува на пукнатини или протекување во близина, сува и прашина, само се држи на далноводи, и да применат притисок за да се направи тоа да се држи цврсто.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Пакетот вклучува 3 во х 7 ft се тркалаат TPU базен закрпи. 10 Leccion TPU Гумени Поправка печ за Полнење за базен, над земјата базен, воздушен душек, шатори, платно, rainwear, крошна, airbed, базен сплав, базен плови, и други гумени играчки.Карактеристики : Материјал : TPUSize : 3"*7 " Пакет содржина : Базен Поправка на лента Како да го користите : 1.Чистење на оштетена површина, чувајте го сув, прашина, и мазна 2. Кора од филмот и да се држи лента да се солза 3. Место поправка превез над дупка и притиснете надолу се цврсто.Се притисне на меури. 4. Препорачливо е да се железо надвор од брчките со топла вода за 3-5 минути 5.Подготвен да се користи по 30 минути.Предупредување : Не се погодни за деца под 12 години.За да се користи под надзор на возрасен.Провери неколку пати по примената запечатување, обезбеди совршена за позиционирање, не се држи на огради, рабови, или влажни површини.

Главните карактеристики

Избор на клиент