.

.

Alyphyly Божиќ Дрво Декорација Цвет Flannelette Ткаенина Вештачко Цвеќе Оркестарот Партија Дрво Украси 12pc Поставено Бела

Alyphyly Божиќ Дрво Декорација Цвет Flannelette Ткаенина Вештачко Цвеќе Оркестарот Партија Дрво Украси 12pc

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

1.Пакетот вклучува : 12 x flannelette ткаенина вештачки цвеќиња, со дијаметар од прибл 6.69"/17cm. 2.Божиќ ткаенина цвеќиња се направени од издржлив ткаенина ткаенина и пластика. 3.Лесно да се соберат.Вештачки цвеќиња поставите дојде со клипови, кога ќе ја добијат, можете да го користите директно.Можете лесно може да го закачите на нив да елка, Божиќ венец или garlands. 4.Божиќ украси : Ова е традиционален БОЖИЌЕН ЦВЕТ што ќе оди со било кој празник тема што ги красат со.Употреба на било кој од вас одмор и семејство Божиќ изработка на проекти за да заличи вашето празнично прикажува. 5.Ве молиме имајте во предвид дека бојата разлика не постои помеѓу сликите и вистински производ поради осветлување во фотографија.Може да се примени до каде што сакате, што ќе се надополнуваат вашиот дрво и додадете повеќе одмор атмосфера.Божиќ дрво Декорација.Скалило banisters украси.Идеален подарок за Божиќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент