.

.

Табела Misting Фан, Aasonida USB Полнење Лична Ладење Господин Фан со 300ML Голем Резервоар за Вода и 7 Шарени Nightlight, Вода Спреј Магла Вентилатор за Кампување, на Отворено, Канце

Табела Misting Фан, Aasonida USB Полнење Лична Ладење Господин Фан со 300ML Голем Резервоар за Вода и 7 Шарени

DEN 729.60

Пристапност
Во достапна форма

【Овлажнител и Вентилаторот за Ладење 】мали биро misting фан може да ве однесе надвор сува просторија, и да се обезбеди удобно животната средина, со кул и humidified воздух, произведени во секое време.Поставете 300 ML голем капацитет на резервоарот за вода врз база на фанови, само долго притиснете го копчето за 3 секунди за да го активирате/стоп магла mode, и вода магла ќе спреј надвор, кои не само што ќе го задржи вашето лице или на кожата влажна во канцеларија, дома или на отворено; , но, исто така, cools и освежува кожата на топли денови. 【3 Брзина на Ветер Режими】Оваа табела фан има низок, среден и висок 3 брзина на ветер режими.Можете да изберете брзина на ветрот како што треба.Вграден-во 2000 m Ah батерија provide3 до 9 работни часови на траење (зависи од различни брзини).Оваа вода misting фан е ниска брзина режим може да ви заспие брзо.Медиум правец на режимот брзо може да потрае вашиот torridity.Брзината со ладење, лесно можете да уживате во летните со воздушен кулер. 【Стилски Изглед】Одличен дизајн и високо-квалитетни материјали во зголемување на чувството за мода.Големината на misting фан е 3.7 во (L) X3.7in (W) X6.7in (H), и тежината е само 0.9 lb.Малата големина е погодно за вас да го понесете со вас кога сте надвор, како што се кампување, риболов.Овој пренослив фан носи база и да може да застане на табелата, па тоа исто така може да се користи во канцеларија, домови. 【Долго Работно Време и USB Полнење】Оваа лични USB вентилатор се напојува со надградена батерија литиум полимер батерија(2000m Ah), која може да полнење и празнење повеќе пати, и поддржува повеќе енергија испорачана како што се редовни приклучок, моќ банка, автомобил апарат, компјутер или било кој друг уред кој има USB порта.Масата фан може да биде целосно наполнета во само 3 часа. 【7 Боја Ноќ Светлата】Ниски и средни поставки се пристојни и супер тивок кои обезбедуваат мирниот проток на воздух.Спреј фан дизајниран со 7 различни nightlights, само долго притиснете го спреј копчето за да го вклучите nightlights mode, и боја ќе се промени автоматски.Високо-квалитетна услуга по продажбата е нашата мисија.

Главните карактеристики

Избор на клиент