.

.

Модерната Гнездење Кафе на Маса во Собата за Дневна Соба, Канцеларија, Балкон, Модерен Круг Акцент Кафе МДФ Орев Tabletop w/Црна Боја Рамка, Лесно Собранието - Сет од 2

Модерната Гнездење Кафе на Маса во Собата за Дневна Соба, Канцеларија, Балкон, Модерен Круг Акцент Кафе МДФ

DEN 1963.20

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали го користите како совршен костур за вашиот далечински управувач или наутро кригла тоа носи на еден софистициран и луксузен изглед на било амбиент. 1 Set = 2 Buc (Голем 1pc +Мал 1pc).Совршен за семејства да се користи во рамките на различни средина.ИРИНА КРУГ ВРВОТ ГНЕЗДЕЊЕ КАФЕ НА МАСА.Гланц одбор - Водоотпорен & Валкани-доказ & неверојатни да се допре.Без разлика дали го користите како совршен костур за вашиот далечински управувач или наутро кригла тоа носи на еден софистициран и луксузен изглед на било амбиент.Совршена како акцент парче или централен, со современ модерен стил во вашиот дом.Совршена како акцент парче или централен, со современ модерен стил во вашиот дом.Овој модерен кафе на маса во собата на 2 е дизајниран со елегантен заоблени метална рамка и топло орев дрво заврши топ тоа создава чувство на добредојде и обезбедува доволно простор да се стави пијалоци или оркестарот на врвот.Пакување Големина : 36" L x 36" W x 4.Овој модерен кафе на маса во собата на 2 е дизајниран со елегантен заоблени метална рамка и топло орев дрво заврши топ тоа создава чувство на добредојде и обезбедува доволно простор да се стави пијалоци или оркестарот на врвот.Материјал : Дрвена Површина, Метална Рамка.Круг круг површината и научни конструкција со метална рамка - Ова гнездење кафе на маса може да си дозволи списанија, пијалаци, или грицки, но окупираат мали области.Set/Цтн : 1 Сет.Прикажи ги исклучите омилен декоративни елементи, нека се одржи топла чаша кафе додека читате или нека сидро храбар светилка и списанија, веднаш до омилен стол. : 35 Фунти.Прикажи ги исклучите омилен декоративни елементи, нека се одржи топла чаша кафе додека читате или нека сидро храбар светилка и списанија, веднаш до омилен стол.Отворање база дизајн му дава на вашиот повеќе простор.Лесно Собранието-вгнездување На табели брод рамна до вашата врата и бара минимално собранието.Едноставно прикачите нозе да почнете да уживате со вашиот гнездење маси.

Главните карактеристики

Избор на клиент