.

.

Вежба Пливаат Обука Ремени Стационарни Bungee Канапи Отпор Бендови, Мини Базен Појас за Возрасни и Дете Пливаат Подигнат Статични Пливање Појас за Складирање Мрежа т?

Вежба Пливаат Обука Ремени Стационарни Bungee Канапи Отпор Бендови, Мини Базен Појас за Возрасни и Дете Пливаат

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

❤ПОЛОВИНАТА ОБУКА ПОЈАС - Пливање појаси за возрасни, пливање опрема, обука, плива појас за возрасни вежба.На bungee кабелот има 3 метри (9.8 FT) долго, силна, suitalbe за Возрасни, Дете, Ујп, Аматерски употреба. ❤Се СИМУЛИРААТ ГОЛЕМИ ПЛИВААТ БАЗЕН - Пливање темпо тренери, стационарни пливаат појас, јаже отпор тренер.Обезбедува во согласност отпор ниво со секој се протега да помогне да се изврши секој пливање со соодветна тензија.Пливање обука појас уживаат во пливање во "бесконечен базен". ❤СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ - појас е составен од neoprene за удобност.И половината појас е опкружено со задебелена проширува пена, која ќе ги носи удобност. ❤НЕ се ПОТРЕБНИ АЛАТКИ - Нема промени на семејството, базен или двор.Дизајниран за подземна и земјата базен, отворен и затворен базен, фиксна јамка доаѓа со пливаат обука појас за инсталација, можете да се откажам појас на било кој пол околу базенот. ❤ШИРОКА ПРИМЕНА - Преносливите за патување и можете да го користите во Хотел, Мотел и Крстарење со Брод базени.Ефективна ниско влијание тренингот за пливачи од сите возрасти и нивоа на познавање на англискиот, бесплатен простор за складирање мрежа кеси.

Главните карактеристики

Избор на клиент