.

.

Гурманските Основите од Mikasa Јамка и Решетки 2-Ниво Метал Правоаголна Складирање Овошје Кошница, 14-Инчен, Антички Црна

Гурманските Основите од Mikasa Јамка и Решетки 2-Ниво Метал Правоаголна Складирање Овошје Кошница, 14-Инчен,

DEN 2059.20

Пристапност
Во достапна форма

Рачно изработени : Направен од тешки мерач, јаглерод структурниот челик со BPA free, храна безбедно боени за долготрајни убавина, дури и под строг употреба; карактеристики на нафтата се нанесуваат бронза заврши за antiqued се чувствуваат.МУЛТИ FUCTIONAL : Совршено решение за дома чување, употреба во кујната, бањата, семејна просторија, гаража, провизии и повеќе.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : двојно кошница систем обезбедува дарежлив простор за складирање; accommodates десетици парчиња на производи и лесно се справува со тежина кога се целосно вчитани.МУЛТИ FUCTIONAL : Совршено решение за дома чување, да се приспособат на различни објект големини; употреба во кујната, бањата, семејна просторија, гаража, провизии и повеќе.МЕРЕЊА : Ова тиер 2 кошница мерки 14.25 инчи долг од 12 инчи, широк од 14 инчен висока; ќе ви одговара, според повеќето стандардна големина на кујната кабинети.Од Гурманските Основите од Mikasa колекција.Овој циклус се решетки 2 ниво правоаголна кошница е совршен фати сите, како и декоративни акцент за вашата кујна контра.Рачно изработени од јаглерод структурниот челик за долготрајни убавина, дури и под строг употреба.Кошница карактеристики атрактивна јамка дизајн кои ќе се надополнуваат било оркестарот.Да се исчисти, едноставно да се избрише со влажна крпа.Мерки 14 инчи висок x 12 инчи широка.

Главните карактеристики

Избор на клиент