.

.

Lisianthus Женска Класичен Волна Fedora со Појас Тока Широк Обод Панама Шапка

Lisianthus Женска Класичен Волна Fedora со Појас Тока Широк Обод Панама Шапка

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Волна.Увезени.Тока затворање.Материјал : 35% волна, 65% полиестер.Големина на : Medium (7 1/8- 7 3/8); Шапка Обемот : 57-59cm/22.4"-23.22"; Гребенот Ширина : 7cm/2.75"; Висина : 12cm/4.72"; Со прилагоди string внатре, една големина одговара на сите повеќето жени.Дише, лесен и удобен за сите-ден се носат.Класичен дизајн со појас ќе го направи така што мода, елегантна и шармантна.Совршен за lounging на плажа, клубска, или едноставно повик за секојдневна облека; Прави голем дар за кои модерен на тренд пријател на твое.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент