.

.

Kisangel 12pcs Божиќ Сјајот Poinsettia Вештачки Божиќ Цвеќиња, Лажни Цвеќиња за Божиќ Венец Елка Украси со 12pcs Произлегува и Клипови (Злато)

Kisangel 12pcs Божиќ Сјајот Poinsettia Вештачки Божиќ Цвеќиња, Лажни Цвеќиња за Божиќ Венец Елка Украси со 12pcs

DEN 352.56

Пристапност
Во достапна форма

????【Пакетот Вклучува】пакетот е доставен со 12 парчиња цвеќе, 12 парчиња на цвет клипови и 12 парчиња на цветни стебла.Можете лесно може да го закачите на нив да елка, Божиќ венец или garlands и да ви помогне да го даде вистинска поп на светлината рамномерно распоредени. ????【Вештачки Poinsettia Цвет】Направена од премиум производ и на пластични материјали со одлична изработка, тие се цврсти, флексибилни и не лесно.Флексибилен и лесен во животот, на вашите мебел, лесно да се инсталира и да ги отстраните. ????【Сјајна Декоративни Вештачки Цвеќиња】цвет дијаметар е прибл. 5. 9inch.Дојде во светла боја и украсени со сјајот прав за да го направите да изгледа повеќе згодна и светкавиот.Може да ви се исполнат декорација потреби и да се случува и со други елка украси. ????【Повеќе намени на Poinsettia Цвеќиња】Користите за декорација на вашиот елка, Божиќ венец, Божиќ подарок, ѕид, камин, спална соба, дневна соба и повеќе.Може да се користат за декорација насекаде како вас.Нека вашата елка око - фаќање и брзо свечена допир. ????【Партија Украси】Божиќ цвеќиња совршени за на свадба забава, роденден, Нова година партија, празник декорација или други фестивали прилики, помагајќи да се создаде среќни и пријатна атмосфера.Боја : Злато | Големина : Медиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент