.

.

JORESTECH Лизгачки Стигнале Составен Стакло Штит за Шлем Монтирани Око за Заштита Т.Е. (Чад)

JORESTECH Лизгачки Стигнале Составен Стакло Штит за Шлем Монтирани Око за Заштита Т.Е. (Чад)

DEN 948.00

Пристапност
Во достапна форма

ЈАСНА-ЛЕЌА ТЕХНОЛОГИЈА : Ултра-јасно frameless дизајн за чистото, непрекинато визија.РАЗНОВРСНА : Стигнале shield слајдови брзо од работна позиција за складирање позиција на врвот на кацигата.УДОБЕН И ЛЕСЕН : совршено се Вклопува и удобно во текот очила за сонце и читање очила.ТРАЈНИ И СИГУРНИ : Високо-одделение нула и магла отпорни на КОМПЈУТЕР материјал за долготрајна заштита.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Интегрира совршено во JORESTECH шлемови Моделот S-HHAT-03 и S-HHAT-04 за зајакнување на главата и лицето заштита.Боја : Чад.

Главните карактеристики

Избор на клиент