.

.

Бред Marchand Boston Bruins Потпишан AutographedСреќен Божиќ Впишани Дух Пакостник

Бред Marchand Boston Bruins Потпишан AutographedСреќен Божиќ Впишани Дух Пакостник

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

Boston Bruins Бред Marchand потпишаа овој Bruins логото хокеј дух пакостник inscribing "Среќен Божиќ".Совршен одмор подарок за Boston Bruins фан!Потпишан за време на ексклузивното, приватен декрипциски со Вашата Спортска Продавница за Сувенири.Вашиот Спортски Сувенири Продавница е горд, ексклузивни услуги на Бред Marchand сувенири заедно со десетици други NHL играчи вклучувајќи Патрис Bergeron, Tuukka Rask и Zdeno Chara!Објектот доаѓа со официјална Marchand холограмот и сертификат за автентичност!!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент