.

.

Знак Дестинација Метал Велосипед Табличка Рамка АМЕРИКАНСКИ Ветеран Борба Лекар Мотоцикл Ознака Носител на Црн 4 Дупки Една Рамка

Знак Дестинација Метал Велосипед Табличка Рамка АМЕРИКАНСКИ Ветеран Борба Лекар Мотоцикл Ознака Носител на Црн

DEN 350.40

Пристапност
Во достапна форма

и Канада** 4 дупки Пред-drilled за било лесна инсталација** Водоотпорна!Третирани против УВ & вода** Дизајн професионално applied GREAT ПОДАРОК ИДЕЈА : Незаборавно, нашите рамки се совршен подарок за нови возачи, нов велосипед сопственици, роденденски подароци, годишнини, graduations, housewarming, диплома партија, Божиќ, Денот на Таткото, на Мајката Ден или било какви други прослави.Тие се вклопуваат 4x7 инчи регистарски таблички.СИМПАТИЧНА ВЕЛОСИПЕД ДОДАТОК!** Направен од висок квалитет на метал** Одговара на секој мотоцикли' регистарски таблички во U.ВОДООТПОРНА : Оваа смешна табличка рамка е специјално обработена против УВ, влажноста на воздухот и водата, благодарение на нашите мастило curation така што ќе не ' рѓа или згаснат!.Можете да направите овие табличка рамки на еден на еден вид со нашите сопствени опција со илјадници дизајни и графика достапни за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент