.

.

2022 Излет - Месечно Неделно Дневен Планер 2022 , октомври 2021 - Март 2023, 18 Месец Излет 2021-2022, 5.7 x 8.4 , Премија Дебела Хартија, Црна

2022 Излет - Месечно Неделно Дневен Планер 2022 , октомври 2021 - Март 2023, 18 Месец Излет 2021-2022, 5.7 x

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Излет 2021-2022 : 2022 излет неделни и месечни - октомври 2021 - Март 2023, 79 недели, 18 месеци, повеќето planners само што обезбеди 12 месеци.Совршена Големина : 5.7"x 8.4",овој дневен planners 2022 е лесен, и тоа е доволно мала да се вклопи во briefcase.Мислителот на Хартија : Крварат-Доказ дебела хартија(100g/см) може да ви обезбеди подобро пишување искуство без да се грижиш мастило продирање и feathering.Вода Доза Листата : песна на вашата вода доза секој ден и да го користите полето за избирање како визуелен потсетник.Месечна Управување : се Сеќавам на претстојните планови at-large со месечна видите!Чувајте ги вашите посебни датуми и сон одмори врвот на ум за вашиот година.Неделен Управување : Неделен се шири вклучуваат простор за да напишете го вашиот дневен распоред, детали за состаноци и да ги пратите на сите денови јасно со неделен приказ.Може да се види од 7 дена да Почне со понеделник до недела во неколку страници.Големина на : Medium 5.7" x 8.4".

Главните карактеристики

Избор на клиент