.

.

AMERIQUE 5 Метри Тропска Палма Вештачко Дрво со 15 Напушта, Пре-Potted со Расадник Тенџере, Реалниот Допир Техника., Зелена

AMERIQUE 5 Метри Тропска Палма Вештачко Дрво со 15 Напушта, Пре-Potted со Расадник Тенџере, Реалниот Допир Техника.,

DEN 835.20

Пристапност
Во достапна форма

Со 15 Големи Лисја, Природни чувствуваат технологија;.Зачудувачки што со својата убавина и дизајн; Полн со можности, долговечноста и квалитетот; Со расадник тенџере и шпански мос;.Ништо не изгледа повеќе физички или носи вашиот внатрешни работи средина за живот како украсни растенија;.Направена од врвен квалитет, издржливи и животната средина-безбедно материјал.Украсете го вашиот простор во стилот само како професионалци; Супер лесно да се чисти.Уникатен Зачудувачки што со својата убавина и дизајн; Полн со можности, долговечноста и квалитетот; Со расадник тенџере и шпански мос; Ништо не изгледа повеќе физички или носи вашиот внатрешни работи средина за живот како украсни растенија; Направена од врвен квалитет, издржливи и животната средина-безбедно материјал.Украсете го вашиот простор во стилот само како професионалци; Супер лесно да се чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент